Prestige Club Offer

Prestige Club Offer

Program lojalnościowy "Prestige Club" dedykowany jest dla gości indywidualnych, korzystających z usług hoteli należących do programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts.

Prestige Club to same korzyści:

  • Specjalne, niższe ceny na usługi noclegowe i gastronomiczne realizowane w grupie hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts
  • Punkty, które każdy uczestnik może wymienić na noclegi lub usługi gastronomiczne w hotelu

Jak dołączyć?

Aby przyłączyć się do grona Uczestników Prestige Club, należy w którymkolwiek z naszych hoteli wypełnić deklarację uczestnictwa i złożyć ją w recepcji hotelu. Wydanie karty uczestnika Programu następuje bezpośrednio w recepcji danego hotelu Grupy, bądź poprzez wysłanie pocztą, na wskazany przez Gościa adres.

Co dalej?

Za każdy nocleg i usługi gastronomiczne zrealizowane w hotelu należącym do programu PPH naliczane są punkty. System automatycznie dolicza punkty do konta indywidualnego uczestnika Programu.

Punkty przyznawane są od obrotu za usługi noclegowe i gastronomiczne, z których skorzystał uczestnik programu w danym Hotelu. Więcej informacji znaleźć można na stronie Polish Prestige Hotels & Resorts

Dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie programu lub chcesz zrealizować nocleg za punkty:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij