5 sylwestrowych propozycji we Wrocławiu

2019-12-19

Nikogo chyba nie musimy przekonywać do spędzenia sylwestrowej nocy we Wrocławiu. To przecież oczywisty wybór! Ale jak spośród dziesiątek różnych ofert na spędzenie tego magicznego grudniowego wieczoru wybrać tę najlepszą.

Skorzystajcie z naszych kilku starannie wyłuskanych propozycji, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

 

1. Kolacja w Art Restauracji

To propozycja dla prawdziwych miłośników dobrego jedzenia i wina, a także kameralnej atmosfery. Kolację degustacyjną w opcji mięsnej i wegańskiej wraz z możliwością wykupienia parowania win przygotowano w dwóch odsłonach: wczesna kolacja kończąca się o 20:45 oraz późniejsza trwająca do godz. 00:30. Art Restaurację od Rynku dzieli zaledwie kilka kroków – może skusicie się też na tamtejszy koncert?

 

2. Wrocław Respect – zabawa sylwestrowa na Rynku 

W tym roku koncerty na naszym Rynku odbędą się pod hasłem Wrocław Respect, a na scenie wystąpią między innymi artyści z niepełnosprawnościami oraz Kamil Bednarek, Ewa Farna, Sound’n’Grace oraz DJ Gambit. Całe wydarzenie będzie też tłumaczone na język migowy. Wygląda na to, że szykuje się bardzo taneczny wieczór z dobrym przesłaniem!

 

3.  Noc w kinie DCF

Prawdziwych miłośników kina z pewnością ucieszy propozycja Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Dwie sale kinowe, dwie ścieżki filmowe do wyboru (same przedpremiery!) i lampka szampana na powitanie Nowego Roku. To jest przyjemność, której w taki dzień nie można sobie odmówić...

 

4. Wieczór z teatrem Ad Spectatores

Dla tych, którzy nad kino zdecydowanie przedkładają teatr, mamy propozycję zespołu Ad Spectatores. To wieczór spędzony z trzema spektaklami: „Kobra”, „Piosenki z dwudziestolecia” oraz improwizowana sylwestrowa jednoaktówka „Niewiadome”. Jako Art Hotel znamy się z tym zespołem bardzo dobrze. To po prostu pewniak wśród sylwestrów.

 

5. Gala sylwestrowa w Operze Wrocławskiej

Kolejna propozycja to gala sylwestrowa w gmachu Opery Wrocławskiej. Wystąpią tam gwiazdy światowych scen operowych (Andrzej Dobber, Aleksandra Kubas-Kruk, Wiesław Ochman) wykonując utwory m.in. Johanna Straussa, Giuseppe Verdiego, Franza Lehára oraz, jak na Sylwestra przystało, muzyczne niespodzianki. Po koncercie goście mogą liczyć na poczęstunek w foyer przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego i najpiękniejszych melodii karnawałowych.

 

Którą propozycję sylwestrową wybierzecie? Dla spragnionych większego wyboru polecamy ten link [https://pik.wroclaw.pl/sylwester-we-wroclawiu/] z pełną ofertą wrocławskich noworocznych szaleństw.

Życzymy szampańskiej zabawy!

Piszą o nas!

2022-06-03
czytaj więcej

Idealna podróż biznesowa

czytaj więcej

Art Hotel romantycznie

2021-03-01
czytaj więcej

Art Hotel & Hewlett Packard

2021-03-01
czytaj więcej

W Art Hotelu zrealizujesz bon turystyczny!

2021-03-01
czytaj więcej

Wrocławski Bazar Smakoszy

2020-12-03
czytaj więcej

Art Hotel wziął udział w projekcie finansowanym z Funduszy Europejskich

2020-10-26
czytaj więcej

Nowa rzeczywistość daje również nowe możliwości!

2020-05-01
czytaj więcej

Walentynki we Wrocławiu

2020-01-13
czytaj więcej

Garść pomysłów na ferie 2020 we Wrocławiu

2020-01-03
czytaj więcej

Piszą o nas!

2022-06-03
czytaj więcej

Marzec miesiącem kobiet w Art Hotelu

2022-03-10
czytaj więcej

Art Hotel wziął udział w projekcie finansowanym z Funduszy Europejskich

2020-10-26
czytaj więcej

Art Hotel Sp. z o.o. otrzymał dotację w ramach tarczy finansowej 2.0

2021-02-01
czytaj więcej

Zapisz się na newsletter!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij