Rozrywka

Wrocław jest zapewne ostatnim miejscem, w którym turyści mogą narzekać na nudę. Kipiące życiem kulturalnym i nocnym miasto dostarcza bardzo wielu atrakcji. Zapraszamy, by przekonać się o tym samemu.

NOWOŚĆ! AFRYKARIUM WE WROCŁAWSKIM OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Afrykarium to unikatowy na skalę światową najnowszy kompleks we wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Liczne akwaria, zbiorniki wodne oraz baseny prezentują m.in. rafę koralową Morza Czerwonego, hipopotamy, ryby słodkowodne jezior Malawi i Tanganiki.

www.afrykarium.com.pl


Humanitarium

Interaktywne i multimedialne centrum nauki poświęcone człowiekowi i środowisku

http://humanitarium.eu


Fontanna

Spektakularne pokazy przy udziale odpowiednio dobranej muzyki i strumieni wodnych to widowisko warte zobaczenia.
www.wroclawskafontanna.pl


Rejsy po Odrze

Dla zmęczonych standardowym zwiedzaniem turystów proponujemy rejs wzdłuż Odry. Ta wspaniała przygoda pozwala podziwiać piękne widoki z innej perspektywy.
www.statekpasazerski.pl


Narodowe Forum Muzyki

Narodowe Forum Muzyki powstało 22 maja 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu.

http://www.nfm.wroclaw.pl/


Opera

Opera Wrocławska jest jednym z największych i najbardziej znaczących teatrów operowych w Polsce. Jest organizatorem inscenizacji plenerowych przyciągając tłumy widzów.
www.opera.wroclaw.pl


Teatr

Wrocławska scena teatralna gwarantuje już od lat niezapomniane wrażenia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: komedię, współczesność, czy też sztukę połączoną z muzyką.


Sport

Wrocław jest ośrodkiem o bogatym zapleczu sportowym, dlatego też miłośnicy aktywnego trybu życia znajdą tutaj z pewnością coś dla siebie. 

Proponujemy wycieczki:


Panorama

To jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło, dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), "przenosi" widza w inną rzeczywistość i inny czas.
www.panoramaraclawicka.pl


Ogrody

Wrocław to niewątpliwie zielone miasto. Na jednego mieszkańca przypada tutaj 25 metrów kwadratowych zieleni. Warte uwagi są:

Wrocław

czytaj więcej

Wycieczki z przewodnikiem po polsku, włosku i hiszpańsku

czytaj więcej

Rozrywka

czytaj więcej

Zabytki

czytaj więcej

Art Hotel wziął udział w projekcie finansowanym z Funduszy Europejskich

2020-10-26
czytaj więcej

Art Hotel Sp. z o.o. otrzymał dotację w ramach tarczy finansowej 2.0

2021-02-01
czytaj więcej

Jak spędzić Święta Bożego Narodzenia we Wrocławiu?

2019-12-18
czytaj więcej

Idealne restauracyjne menu dziecięce

2019-04-08
czytaj więcej

Zapisz się na newsletter!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij