Zabytki

Niepowtarzalne zabytki oraz labirynt pięknych uliczek nieopodal rynku sprawiają, że z roku na rok przybywa we Wrocławiu turystów.

Ratusz

Jest sercem Wrocławia, tętniącym życiem o każdej porze dnia i nocy. Należy do największych założeń urbanistycznych tego typu w Europie.

Więcej

Ostrów Tumski

Nazywany kolebką Wrocławia. Otoczony wodami Odry dawny gród, który dał początek miastu. Mieści wspaniałe zabytki architektoniczne - najokazalsze z nich to odbudowane po wojennych zniszczeniach gotycka katedra św. Jana Chrzciciela oraz kościół Świętego Krzyża.

Więcej

Uniwersytet

Znajduje się w największym barokowym kompleksie miasta, tworzonym przez dawne kolegium i kościół jezuicki. W gmachu głównym mieści się Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, które kryje w sobie perłę dolnośląskiego baroku - Aulę Leopoldina.

Więcej

Panorama Racławicka

To jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło, dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich i technicznych "przenosi" widza w inną rzeczywistość i inny czas.

Więcej

Hala Stulecia

Wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jako pionierskie osiągnięcie inżynierii i architektury XX stulecia. Jest miejscem stale odbywających się targów, konferencji, czy tez międzynarodowych i regionalnych rozgrywek.

Więcej

Zwiedzam Wrocław

Trasy turystyczne

Więcej

Wrocław

czytaj więcej

Rozrywka

czytaj więcej

Zabytki

czytaj więcej

Art Hotel wziął udział w projekcie finansowanym z Funduszy Europejskich

2020-10-26
czytaj więcej

Wrocławski Bazar Smakoszy

2020-12-03
czytaj więcej

Agnieszka Radzikowska, Dyrektor Art Hotelu, dołączyła do zarządu Fundacji Harmony Polish Hotels

2019-04-10
czytaj więcej

Idealne restauracyjne menu dziecięce

2019-04-08
czytaj więcej

Zapisz się na newsletter!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij